Dragon Ball
Dragon Ball
Dragon Ball
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragon Ball

Dragon Ball
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamietasz WoDBO Sparking/Meteor/Battle Stadium ? Chcialbys zaczac od nowa na serverze WoDBo 2.5 (z przerobkami na lepsze)? Znudzilo Cie DBKO, zbyt duzy exp, latwe zdobycie itemow?Zapraszamy na server www.mirrored.no-ip.org.pl TO SERVER NIE DLA NOOBOW!

 

 Moj filmik and last screen :D

Go down 
+3
To Ten Bit
West Side Boy Aka Tuflarz
Anon
7 posters
AutorWiadomość
Anon

Anon


Liczba postów : 8
Join date : 03/05/2010
Age : 30

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimePon Maj 03, 2010 10:46 pm

Wstawiam filmik mojego pozegnania z WoDBO,ktory poprzednio wstawialem na forum jakies 2 miesiace temu ;D



A tutaj taki last screenik,ktory zrobilem jakis miesiac temu :>
Moj filmik and last screen :D Zilq28
Powrót do góry Go down
West Side Boy Aka Tuflarz

West Side Boy Aka Tuflarz


Liczba postów : 26
Join date : 01/05/2010
Age : 29

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimePon Maj 03, 2010 11:02 pm

We like West Side
We Love Miley Cyrus
You And Me !
Are!
Going!
to
be
Star's!
xD
Powrót do góry Go down
To Ten Bit

To Ten Bit


Liczba postów : 5
Join date : 03/05/2010

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimePon Maj 03, 2010 11:26 pm

Wiesz ci powiem, ze zawsze chcialem uslyszec twoj glos ;d Moze kiedys jeszcze uslysze XD Ale jak narazie to kontynuuj karriere na wodbo czy tam ko nie wiem co powstanie albo na czym bedziesz gral. Mi sie juz nie chce grac chyba, ze wiesz na enfo i dedy dostane Razz
Powrót do góry Go down
Anon

Anon


Liczba postów : 8
Join date : 03/05/2010
Age : 30

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimePon Maj 03, 2010 11:58 pm

@Up Ja twoj tez ;d Ale to normalne jak sie ma wroga : D
Ale ok,to stare czasy,bylo minelo xd
BTW,mozesz wypytac niektorych z Allianz o moj glos,mam normalny!xd
A grac tez juz nie bede,odszedlem jakis miesiac przed tym hackiem,i wracac nie zamierzam Wink

@Tuflarz Tak,zostaniemy gwiazdami x)
@Ultrazo Specjalnie do filmiku stworzylem atmosfere <3


Ostatnio zmieniony przez Anon dnia Wto Maj 04, 2010 12:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Spike




Liczba postów : 3
Join date : 01/05/2010

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 10:49 am

Ladny filmik i fajnie ze polubiles spark bo wiez mi tam grali fajni gracze Smile pozdro
Powrót do góry Go down
Ultrazo
Movie Man
Ultrazo


Liczba postów : 50
Join date : 01/05/2010

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 11:57 am

Anon wiesz co to aura xD ?
Powrót do góry Go down
Kobcio aka lipinski

Kobcio aka lipinski


Liczba postów : 50
Join date : 02/05/2010
Age : 28
Skąd : z sadu okregowego

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 6:43 pm

To Ten Bit napisał:
Wiesz ci powiem, ze zawsze chcialem uslyszec twoj glos ;d Moze kiedys jeszcze uslysze XD Ale jak narazie to kontynuuj karriere na wodbo czy tam ko nie wiem co powstanie albo na czym bedziesz gral. Mi sie juz nie chce grac chyba, ze wiesz na enfo i dedy dostane Razz


ma glos podobny do ikuka :< no moze troche lepszy
Powrót do góry Go down
http://www.policja.pl
Anon

Anon


Liczba postów : 8
Join date : 03/05/2010
Age : 30

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 6:48 pm

@Up Nie wiem jaki glos ma Ikuk, ale w kazdym badz razie Ty mnie nigdy nie slyszales wiec sie nie wypowiadaj ;o
@Down Ale przeciez Ty Kobcio nie slyszales nigdy mojego glosu xD


Ostatnio zmieniony przez Anon dnia Wto Maj 04, 2010 7:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kobcio aka lipinski

Kobcio aka lipinski


Liczba postów : 50
Join date : 02/05/2010
Age : 28
Skąd : z sadu okregowego

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 7:01 pm

up

........ ogar kobcio here ..... .......... ...... ........ . . . . . . .. . . ... . . .. . . .. .. . . . . . . . . . .
Powrót do góry Go down
http://www.policja.pl
West Side Boy Aka Tuflarz

West Side Boy Aka Tuflarz


Liczba postów : 26
Join date : 01/05/2010
Age : 29

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 8:23 pm

kurwa kobcio rozjebac Ci ryj? -.-

nie wiesz jaki on ma glos wiec nie pierdol, ok?
twoj glos is to sweet ;*
Powrót do góry Go down
Bart

Bart


Liczba postów : 39
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : Czę100chowa

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 11:00 am

Nie pozdrowiłeś swojego best frienda Sad Foch! no teraz to sobie przejebałes.
Za kare musze dac to: https://www.youtube.com/watch?v=Z44du0hB2xg&feature=related
i to ale obejrzyjcie w HQ i obczajcie 31 sekunde
ps:Tenshin'Han=ja, Beant=poldek, Come On= to ten bit
https://www.youtube.com/watch?v=LAAw28nBUdw
Powrót do góry Go down
Anon

Anon


Liczba postów : 8
Join date : 03/05/2010
Age : 30

Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 3:44 pm

Sorki xd
Pozdro dla Barta tez,czymze bylby moj life na WoDBO bez niego?Nudno by bylo :f
Love ya Bart : *
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moj filmik and last screen :D Empty
PisanieTemat: Re: Moj filmik and last screen :D   Moj filmik and last screen :D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Moj filmik and last screen :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Wasze screeny z WoDBO [*]-
Skocz do: