Dragon Ball
Dragon Ball
Dragon Ball
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragon Ball

Dragon Ball
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamietasz WoDBO Sparking/Meteor/Battle Stadium ? Chcialbys zaczac od nowa na serverze WoDBo 2.5 (z przerobkami na lepsze)? Znudzilo Cie DBKO, zbyt duzy exp, latwe zdobycie itemow?Zapraszamy na server www.mirrored.no-ip.org.pl TO SERVER NIE DLA NOOBOW!

 

 Myślę , że to będzie lepszy pomysł

Go down 
+6
Bart
Jozek
D
Danos
Venoom
Tauryna Pro Akszyns
10 posters
AutorWiadomość
Tauryna Pro Akszyns

Tauryna Pro Akszyns


Liczba postów : 21
Join date : 02/05/2010

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 5:03 pm

Temat kieruje do adminów ..
Więc nie lepiej było by ściągnąć wam wodbo 2.5 , zmienić mape , dodać grafiki które moskit ma na kompie , stworzyć 2 servery
Mirror - 5x , Helf-Enfo , 2x/1x Exh
Dupa-Jasia - 2x , Full-Enfo , 2x Exh

95% graczy grało by znowu , pozotałe 5% jeśli oddacie pacce
każdy na forum tak sądzi , Nie chcemy KO

co wy na to ? .. było pełno już tych tematów , wypowiedzcie się ostatecznie tutaj.

*Jeśli chcecie robić to KO na 100% które skończycie za 2 lata dodajcie tam Androidy , Freeza , Coolera itp nie tylko sajan i namek ...
Powrót do góry Go down
Venoom

Venoom


Liczba postów : 43
Join date : 01/05/2010
Age : 113

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 5:06 pm

zgadzam sie całkowicie
KO chca pewnie osoby które na wodbo nawet 100 lvlka nie wbili
Powrót do góry Go down
Danos

Danos


Liczba postów : 14
Join date : 02/05/2010

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 5:07 pm

nono ko fajnie się zapowiada.Ale gdy to przeczytałem jakoś chce ten twój plan tauryna
Powrót do góry Go down
D




Liczba postów : 4
Join date : 02/05/2010

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 5:13 pm

eee... lepiej mape zostawic i stopniowo ja ulepszac
Powrót do góry Go down
Jozek




Liczba postów : 7
Join date : 01/05/2010

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 5:16 pm

ej nie czaje Waszego pierdolenia , KO nawet nie powstalo a Wy pierdolicie ze to shit...
Powrót do góry Go down
D




Liczba postów : 4
Join date : 02/05/2010

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 5:17 pm

kuzwa ogarnij ze to bedzie robione 10 lata jak nie wiecej
Powrót do góry Go down
Venoom

Venoom


Liczba postów : 43
Join date : 01/05/2010
Age : 113

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 5:25 pm

ja mysle ze KO w ogóle nie wyjdzie bo polegną na pisaniu nowego silnika
Powrót do góry Go down
Bart

Bart


Liczba postów : 39
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : Czę100chowa

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 7:09 pm

Odpalcie tak jak było przed hackiem i każdy bedzie zadowolony (no prawie...)
I ulepszajcie stopniowo wodbo
Powrót do góry Go down
Mineralna Foda Gasowana

Mineralna Foda Gasowana


Liczba postów : 37
Join date : 01/05/2010

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 7:12 pm

1. Nie każdy chce grać na ots 5x exp albo 2x exp..
2. Nie każdy chce grać na ENFO kurfa
3. Gdzie server PvP!?
4. Miałem na wodbo 210 Goku reborn (Meteor), Czarnushek 267 Uub reborn (Meteor),
Czarnushek 240lv Uub reborn (Aida), Yamacha 217 Cell (Aida), Siedemnastka 205 C17 (Aida),
miałem postać Fokusmok na Mirror miałem go hackować, ale hack wodbo i jakoś miałem większy lvl niż 100 i chcę KO! ;]
5. KO ciekawie się zapowiada i widzę, że dzieci takie jak wy w to nie mają zamiaru grać więc to kolejny + Smile
6. Twój pomysł jest do bani Wink

/Mineralny rogz :>


@down

To były moje charce miałem już je wyexpiać, ale wodbo hacked xD


Ostatnio zmieniony przez Mineralna Foda Gasowana dnia Pon Maj 03, 2010 7:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rastor

Rastor


Liczba postów : 53
Join date : 02/05/2010

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 7:26 pm

@ap
Czarnushek z aida to ubex i yamacha to też char ubexa (hitmena)
Jak ja bym miał wymieniać hary jakie miałem to było by z 15 po reb ;d
Powrót do góry Go down
Tauryna Pro Akszyns

Tauryna Pro Akszyns


Liczba postów : 21
Join date : 02/05/2010

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 7:46 pm

Można zastąpić server "Dupa-Jasia" na PVP i ankiete jaki exp tam dać
, ale i tak to jest o wiele lepszy pomysł niż robić all od nowa KO
Ko zaliczycie na pisaniu silnika jak już ktoś wyżej pisał
Powrót do góry Go down
Loolek




Liczba postów : 13
Join date : 02/05/2010

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 8:05 pm

Tu sie nie liczy czego wy chcecie .... ale to czego HB chce , HB chce robic KO bd robil i tak pewnie nie skonczy ....

Ja by, zrobil tak, odplail bym wam wodbo. 2.5 dał znów tego noobka Falka i Locckasa na BN zajmowali by się sprawami wodbo HB by kase zbieral sobie i robił KO .....
Powrót do góry Go down
Reducer




Liczba postów : 1
Join date : 03/05/2010

Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitimePon Maj 03, 2010 8:10 pm

WoDBO to WoDBO, więc exp x1 jak dla mnie powinien być. A jak dla mnie to mogą być 3 servy (PvP, PvP-HE, PvP-E), ale jak będa 2 (PvP i PvP-E) to się nie bd pluł. Byle by PvP-E było Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Myślę , że to będzie lepszy pomysł Empty
PisanieTemat: Re: Myślę , że to będzie lepszy pomysł   Myślę , że to będzie lepszy pomysł Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Myślę , że to będzie lepszy pomysł
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» CO BEDZIE ?`
» no i co bedzie !
» To jak bedzie z tym wodbo ?
» Kiedy HB bedzie?Narazie 0 wiesci od niego...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Hydepark-
Skocz do: