Dragon Ball
Dragon Ball
Dragon Ball
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragon Ball

Dragon Ball
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamietasz WoDBO Sparking/Meteor/Battle Stadium ? Chcialbys zaczac od nowa na serverze WoDBo 2.5 (z przerobkami na lepsze)? Znudzilo Cie DBKO, zbyt duzy exp, latwe zdobycie itemow?Zapraszamy na server www.mirrored.no-ip.org.pl TO SERVER NIE DLA NOOBOW!

 

 Najlepsza ekipa Administracji.

Go down 
+28
Kobcio aka lipinski
Fox
guyver
Poliriestiren
Sffe Rox
Shaker
Medi
Ikuk
Suanky
Spike
Ultrazo
On Line
Jozek
Doesn't Matter
Dill
Upachi
Lutzen
DJ MosQuito
Dakos
Seqiun
Moopss
Bart
Deszczyk.
Bicia Koreanka
Fouth
Giro
Biqos
Mineralna Foda Gasowana
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Najlepsza ekipa WoDBO
HB & Lutz & MosQuito & Falusi & Loockas
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_lcap30%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_rcap
 30% [ 19 ]
HB & Crash & Jacek
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_lcap38%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_rcap
 38% [ 24 ]
HB & Ekipa tutorów
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_lcap5%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_rcap
 5% [ 3 ]
HB & Falusi & Loockas
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_lcap3%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_rcap
 3% [ 2 ]
HB & MosQuito
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_lcap19%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_rcap
 19% [ 12 ]
HB & Lutz
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_lcap2%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Falusi & Loockas & MosQuito & Lutz
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_lcap3%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 63
 

AutorWiadomość
On Line

On Line


Liczba postów : 61
Join date : 01/05/2010
Age : 28
Skąd : Ze Szczecina

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:38 am

nom troche zrobił
Powrót do góry Go down
Medi




Liczba postów : 12
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 8:00 am

HB > MOSQ > LOOCKAS > FALEK
bez Lutz'a taka ekipa wg mnie byłaby najlepsza, tak więc
nie zaznaczyłem nic.
Powrót do góry Go down
On Line

On Line


Liczba postów : 61
Join date : 01/05/2010
Age : 28
Skąd : Ze Szczecina

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 8:08 am

A Lutzen to Stefcioo ???
Powrót do góry Go down
Ultrazo
Movie Man
Ultrazo


Liczba postów : 50
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 9:34 am

Widać że nic nie wiesz ...

Bez lutzena nie było by nowych speli czyli i balansu profek ...
Powrót do góry Go down
Shaker




Liczba postów : 4
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 10:04 am

Ogólnie to wam powiem tak:
HB- z tego co nam pokazuje nic nie umie robić "nawet głupich spelli" i zwerbował Lutza żeby robił spelle do wodbo. Next była mapka, nie chciało mu się to zatrudnił Mosquita.
On chce teraz tylko żeby jakaś kasa leciała do kieszeni a nie dla graczy -.-



Kamehameha online:
A to pewnie będzie wodbo (ta sama mapa) z trochę innymi outfitami i nazwy spelli zmienione oraz client którego nie będzie trzeba przerabiać do bota, bo stary przerobiony client od wodbo bd działał ^^


update 2.6

Miał być ponad rok temu i co? i tylko co miesiąc wchodził na forum i pisał "dodałem dzisiaj 1 moba " ale pracy ...


Tyle ode mnie


/Shaker
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 47
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 10:25 am

Ultrazo napisał:
Widać że nic nie wiesz ...

Bez lutzena nie było by nowych speli czyli i balansu profek ...

I myslisz, ze dla fodbo zrobil bardzo duzo? AGAGAGAGAGAAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAG
lul xD posikam sie zaraz. Uwazacie go za nie wiadomo kogo bo zrobil balans spelli acha, spoko.

Up. Kamehameha ONLONE* xD AGAGGAGA.
Ta update 2.6 mial byc. Ale w koncu hb (Hail Bicia) napisal, ze nie bedzie robil updatow tylko co jakis czas aktualizacje. Czyli zfailowal :<> update odlozyl.
AGAG xD

hb (Hail Bicia) nie ufam juz w zaden sposob.
Mowil- resa nie bedzie , nie bedzie ! Az w koncu niby cos sie zrypalo i byl res na all servach, no ok
to mozna bylo jeszcze uznac ze to nie jego wina. Ale przecie nie dawno zrobil temat "Czy chcecie res na etai" i zrobil AGAGAGAGAGA. Dla mnie jego slowa sa EpIk FaILem. :<>


Love Koreanki. Love Yoona i Tiffany. Love Girls Generation.
Powrót do góry Go down
On Line

On Line


Liczba postów : 61
Join date : 01/05/2010
Age : 28
Skąd : Ze Szczecina

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 10:29 am

Mi Pasi jak było tera bo chociaż zaczeło sie dziać coś
Powrót do góry Go down
Sffe Rox

Sffe Rox


Liczba postów : 58
Join date : 02/05/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Nie Wazne hir

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 10:49 am

Moim skromnym zdaniem powinna wrócić pierwsza ekipa administratorów wodbo.
HB@C@J
Nie było tak żle wtedy do puki pojawila sie dzieweczka ELA i zaczeło sie all pierdolić,jeżeli jacek miał by dalej byc skrypterem itd radził bym go ogarnąć bo to co on odpierdala to jest nie wyobrażalne.
Według mnie on opierdolił habe i wyczyscil dedyk bo chciał sobie zrobic jaja.
a co do crasha nie jest on zly ten czas czarus tylko zeby nie mieszal rl life do gry i niedawal eli all best rzeczy z otsa albo poprostu powiedziec jej zeby niegrala w wodbo proste.
lutz on zrobil spele i balans ale to samo moglby zrobic crash.
mosq on zajol sie mapa no ale niepodoba mi sie tyle tych drzewek map click robisz i sie postac gubi gdzies w pizdu.
falek on byl zawsze uczciwy nie pierdolil sie banowal all koledzy nie koledzy sral na to poprostu banowal i on z nich all moglby zostac.
Powrót do góry Go down
http://redtube.com
Poliriestiren

Poliriestiren


Liczba postów : 26
Join date : 02/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 11:04 am

Pierwsza opcja. Jest większe prawdopodobieństwo że ktoś z ekipy był by online . Każdy by zapewne miał coś na głowie więc nic by nie było na jednej. Tyle Surprised
Powrót do góry Go down
guyver




Liczba postów : 5
Join date : 02/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 11:17 am

wez bo ten temat jest niepotrzebny kazdy wie ze najlepiej by bylo jakby HB sam wszystko robil bo reszta zawsze sie sprzedaje taki lutz stworzyl nowe grafiki i potem rozdawal pilik do przerobionych klientow zeby nie debugowalo mosq stracil BN w 2 tygodniach a jacolos sprzedaje all GM bazy danych itp Falek wiadomo eventy ranne tp na reba zostaje wiec Crash ;]
Powrót do góry Go down
DJ MosQuito
Admin
Admin
DJ MosQuito


Liczba postów : 29
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 4:09 pm

ja moge napsiac tylko tak:

nie nie bedzie te same wodbo, nie bedzie ten sam client, nie beda te same zmienione spelle ,nie beda te same profki, nie bedzie ta sama zmieniona mapa, nie bedzie ten sam silnik,


nie bedzie juz Wodbo, jest robiony nowy server z nowym silnikiem, nowym clientem, w leprzy i wydajnieszy sposob.


z reszta co ja wam bede pisal jak wy zawsze wiecie lepiej bo wy pru jestescie..
Powrót do góry Go down
Fox

Fox


Liczba postów : 14
Join date : 02/05/2010
Skąd : Bielsk Podlaski =*

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 4:15 pm

HB Jaco Crash
Wtedy WoDBO tętniło życiem.
Crash odszedł,all się zjebało...
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 47
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 4:23 pm

Nom Mosqu czyli Dbfo twoje nie ruszy.
Moze tam zrobicie forum KO (Kamehameha ONLONE) ???
Albo je skasuj bo wiesz nie ktorzy nie znaja tego(dragon-ball.forumpl.net) forum wiec wchodza ciagle tam
i czekaja na news o powstaniu dbfo. Tak sadze jo?

Oby sie udal server.
Mapke z dbfo wezmiesz i tyle. Mniej roboty.

AGAGAGAAAAAAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAG lululululu. :<


Love Koreanki. Love Yoona i Tiffany. Love Girls Generation.
Powrót do góry Go down
Sffe Rox

Sffe Rox


Liczba postów : 58
Join date : 02/05/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Nie Wazne hir

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 4:30 pm

no skoro ma mape molgby ja wykozystac i dorobic jeszcze pare rzeczy;]
Powrót do góry Go down
http://redtube.com
guyver




Liczba postów : 5
Join date : 02/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 7:57 pm

wiec mosq przyznasz ze wodbo nikt nie haknol i to jest kolejny ryzykowny plac HB na zmiane kl;imatu gry ;] tak samo jak niby reset przez utrade danych i usuniecie 3 fajnych serwow sparka itp
Powrót do góry Go down
Kobcio aka lipinski

Kobcio aka lipinski


Liczba postów : 50
Join date : 02/05/2010
Age : 28
Skąd : z sadu okregowego

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 8:03 pm

best ekipa:

HB , stefan na ukrytym gm , kobcio
Powrót do góry Go down
http://www.policja.pl
DJ MosQuito
Admin
Admin
DJ MosQuito


Liczba postów : 29
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 8:36 pm

nie nie przyznam ze to nie hack... powiedz mi logicznie po co niszczyc w ten sposob gre ktora sie robilo pare lat skoro mozna zaprzestac aktualizacji a robic nowy server ??? wystarczy pogadac z pewnymi dobrymi RL pewnego czlowieka i odrazu wiesz jak to bylo naprawde...


co ty detektyw jestes ?

wy kurwa zawsze co zlego to HB co by sie nie dzialo to HB... a potem sie dziwicie ze GM was olewa.... dlaczego byly te wszystkie przypadki ? dlaczego resy ? dlaczego tyle zeczy przestalo dzialac ? dlaczego mozna bylo sobie kupic GM ?? nie wiecie ???


bo kurwa pierdolony Jacolos za tym stal >.< !! moze powiem tak... jest sobie taki crash.. opuszcza wodbo jednak zanim to robi wypuszcza silnik wodbo do sieci tylko po to bydopiec HB a pomoc sobie w postawieniu new serva... taki Crash widzi ze wodbo dalej sie trzyma.. a ze jacolosowi zaplaciszi zrobi ci nawet pale wiec placil mu zeby jaco odpierdalal na wodbo.... jednakk to nie pomoglo HB pozwolil Mosquitowi oraz Lutzowi sobie pomoc i wodbo zaczelo sie robic leprze od DBKO crash tracil graczy HB zdobywal crash sie zdygal i jebnol razem z jacolosem deyka rozjebali forum dedyk stronke... biedny crash sie tak przestraszyl ze musial isc do kolegi nocowac podpisujac sie na forum ze go niebedzie przez jakis czas...


z kad to wiem ?? wystarczy miec dojscie to dobrych RLi crasha !! -.-
Powrót do góry Go down
Kraven




Liczba postów : 5
Join date : 02/05/2010
Skąd : Świat

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 8:39 pm

HB & MSQ Best ekipa Smile Very Happy
Powrót do góry Go down
Kobcio aka lipinski

Kobcio aka lipinski


Liczba postów : 50
Join date : 02/05/2010
Age : 28
Skąd : z sadu okregowego

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 8:43 pm

DJ MosQuito napisał:
nie nie przyznam ze to nie hack... powiedz mi logicznie po co niszczyc w ten sposob gre ktora sie robilo pare lat skoro mozna zaprzestac aktualizacji a robic nowy server ??? wystarczy pogadac z pewnymi dobrymi RL pewnego czlowieka i odrazu wiesz jak to bylo naprawde...


co ty detektyw jestes ?

wy kurwa zawsze co zlego to HB co by sie nie dzialo to HB... a potem sie dziwicie ze GM was olewa.... dlaczego byly te wszystkie przypadki ? dlaczego resy ? dlaczego tyle zeczy przestalo dzialac ? dlaczego mozna bylo sobie kupic GM ?? nie wiecie ???


bo kurwa pierdolony Jacolos za tym stal >.< !! moze powiem tak... jest sobie taki crash.. opuszcza wodbo jednak zanim to robi wypuszcza silnik wodbo do sieci tylko po to bydopiec HB a pomoc sobie w postawieniu new serva... taki Crash widzi ze wodbo dalej sie trzyma.. a ze jacolosowi zaplaciszi zrobi ci nawet pale wiec placil mu zeby jaco odpierdalal na wodbo.... jednakk to nie pomoglo HB pozwolil Mosquitowi oraz Lutzowi sobie pomoc i wodbo zaczelo sie robic leprze od DBKO crash tracil graczy HB zdobywal crash sie zdygal i jebnol razem z jacolosem deyka rozjebali forum dedyk stronke... biedny crash sie tak przestraszyl ze musial isc do kolegi nocowac podpisujac sie na forum ze go niebedzie przez jakis czas...


z kad to wiem ?? wystarczy miec dojscie to dobrych RLi crasha !! -.-

ja ppierdole xDDD ale pocisk
Powrót do góry Go down
http://www.policja.pl
Shaker




Liczba postów : 4
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 8:46 pm

@MOSQ

To chyba nic nie wiesz . . .


Dedyk był zamawiany za 1 razem na crasha i hb tego nie zmienił. I Crash sobie odzyskał dedyka

A co do forum?

Real czy kumpel Crasha zrobił to forum i miał dojście do głównego admina ...

@Edit
A i jeżeli sądzisz, że Jacek jest pazerny na kasę żeby wyjebać HB to posłuchaj.
Z WoDBO dochody były spore przez pacc, sms shop. Więc po co miałby tracić kasę z wodbo jak i tak wszyscy nie przejdą na dbko? Ma więcej kasy normalnie z Wodbo niż z tych osób co przeszły na DBKO ...
Powrót do góry Go down
DJ MosQuito
Admin
Admin
DJ MosQuito


Liczba postów : 29
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 9:02 pm

dobrze to w jakim celu go odzyskał ?? by sobie psotawic ots tibi ?? nie uzgodnil tego z HB z tego co wiem to dedyk nie byl tylko crasha tylko H&C wiec dlaczego ?? zreszta po co ja w ogole dyskutuje co gracz moze wiedzec skoro ma sie kontakt z RLami....

mowcie swoje ja mam wyjebane wiem co wiem... wszystko co slyszalem schodzi na jedno wiec juz mi nikt nic nie powie mam wyjebane na crasha to co zrobil bylo kurewskie..


czyli co Shaker twoim zdaniem poprostu sobie zrobili jaja prawda ? kolega sobie odebral forum dla jaj crash odzyskal dedyka dla jaj.. a za tydzien all bedzie tak jak bylo zawsze wodbobedzie dzialac forum wruci stronka bez przekierowania.. kwiatki beda leciec z nieba wszyscy bedziemy biegac po lace z wiankami na glowie ??

aff juz mnie ponosi jak czytam niektore posty...
Powrót do góry Go down
Rastor

Rastor


Liczba postów : 53
Join date : 02/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 9:06 pm

@ap
Jak byś nie wiedział to Shaker to rl Jacolosa ^_*
Powrót do góry Go down
DJ MosQuito
Admin
Admin
DJ MosQuito


Liczba postów : 29
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 9:07 pm

nie wiem czy jest czy nie ale ja wiem tyle co od RLi crasha i jak sluchalem co mowili to zywnie chcialo mi sie smiac i na Jaolosa tez mowili ;s
Powrót do góry Go down
falek
Moderator



Liczba postów : 7
Join date : 02/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 9:18 pm

Ale crashunio z jackiem nie wiedzą niestety że za takie coś mogą dużo bęknąć ^^ to HB opłacał servery dedykowane przed ostatni czas, a crash z jacolosem mogli się wjebać tylko dlatego że znali hasło do "admin" (ps. dudol też miał dostęp do dedyka o0 tego nei wiecie może to on?), zstańmy przy crashu i jacku weźmy że to oni zrobili a teraz taka szybka akcja od HB:
- Zadzwonić do OVH o zaistniałej sytuacji.
- Jeżeli HB ma legalny windows niech zadzwoni do interpartolu, powie że zaszło "zhakowanie/włamanie" się na jego server dedykowany.
-Interpartol się kontaktuje z OVH, mają IP danej osoby znajdują go > Witamy w sądzie i spora grzywna ;z

Teraz napiszecie że haha falek pojeb
(Pewien dobry kumpel opisał mi taką sytuację w taki sposób ludzie co się na jego dedyka wbili i usuneli mu kilka plików zapłącili mu grzywną 800zl ^^), Takwięc jeżeli to Jacolos lub Crash to mają przesrane ^^

@Down 2x~~
to są profesjonalne firmy hostingowe które rejestrują każde zalogowanie się co zrobiłęś itp, to nie forum że ktoś haknie i se zmieni ip ;z


Ostatnio zmieniony przez falek dnia Nie Maj 02, 2010 9:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rastor

Rastor


Liczba postów : 53
Join date : 02/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 9:21 pm

@up
Już masz pograne nie graj...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Najlepsza ekipa Administracji.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Hydepark-
Skocz do: