Dragon Ball
Dragon Ball
Dragon Ball
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragon Ball

Dragon Ball
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamietasz WoDBO Sparking/Meteor/Battle Stadium ? Chcialbys zaczac od nowa na serverze WoDBo 2.5 (z przerobkami na lepsze)? Znudzilo Cie DBKO, zbyt duzy exp, latwe zdobycie itemow?Zapraszamy na server www.mirrored.no-ip.org.pl TO SERVER NIE DLA NOOBOW!

 

 Nowy Serwer ( Info need)

Go down 
+16
Kobcio aka lipinski
andrew
Sffe Rox
Doesn't Matter
Hitmen
Brazzers
Venoom
Deszczyk.
Danioo
Jozek
domin1
Tauryna Pro Akszyns
Bicia Koreanka
DJ MosQuito
On Line
Ikuk
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Xardax




Liczba postów : 4
Join date : 05/05/2010

Nowy Serwer ( Info need) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Serwer ( Info need)   Nowy Serwer ( Info need) - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:48 pm

omg to do hu.. pana bedzie te jeb... wodbo ?
Powrót do góry Go down
Poliriestiren

Poliriestiren


Liczba postów : 26
Join date : 02/05/2010

Nowy Serwer ( Info need) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Serwer ( Info need)   Nowy Serwer ( Info need) - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:12 pm

Proste Nie Smile
Powrót do góry Go down
Unicodem

Unicodem


Liczba postów : 21
Join date : 03/05/2010

Nowy Serwer ( Info need) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Serwer ( Info need)   Nowy Serwer ( Info need) - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:24 pm

Jak MosQuito coś mówi to tak będzie nie raz mi coś obiecał i dotrzymał obietnicy...
Wy ludzie nie znacie się a pierdolicie swoje. Zrobić od 0 Silnik , Balans postaci , Spelle i potworki To nie tak hop siup. Sam spędzając czas nad robieniem pewnego servera (nazwy nie podam) jest wręcz męczący siedząc cały czas przed kompem. Akurat mnie komputer już dołuje i nie wiem jak można cały czas grać i grać. Lepiej żebyście poczekali trochę czasu i dali se na luz. Bo te wasze irytujące posty aż dołują jak się je czyta. Powaga!

Możecie też uznać że liżę dupe " Mosquito'wi " Ale tego nie robię tylko trzymam jego stronę i wiem ile wszystko się robi.

Pozdrawiam i proszę nie piszcie idiotycznych postów.

Tyle z mojej strony.
Powrót do góry Go down
Brazzers

Brazzers


Liczba postów : 25
Join date : 01/05/2010

Nowy Serwer ( Info need) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Serwer ( Info need)   Nowy Serwer ( Info need) - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:29 pm

Masz racje zrobic OD ZERA SILNIK TO KUPA CZASU.
Ale skompilowac source jak oni,wsadzic to w 1 plik itp to jest 10 minut roboty...
Spelle 2 dni max przy lenieniu sie npc tez z 2 dni...Profki z 3 dni max client moze tydzien?Nawet nie,a mapa?z 1.5 miecha przy 2-3h dziennie...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy Serwer ( Info need) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Serwer ( Info need)   Nowy Serwer ( Info need) - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowy Serwer ( Info need)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Hydepark-
Skocz do: