Dragon Ball
Dragon Ball
Dragon Ball
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragon Ball

Dragon Ball
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamietasz WoDBO Sparking/Meteor/Battle Stadium ? Chcialbys zaczac od nowa na serverze WoDBo 2.5 (z przerobkami na lepsze)? Znudzilo Cie DBKO, zbyt duzy exp, latwe zdobycie itemow?Zapraszamy na server www.mirrored.no-ip.org.pl TO SERVER NIE DLA NOOBOW!

 

 O Ja Cie Pierdykam xD

Go down 
AutorWiadomość
Hitmen




Liczba postów : 8
Join date : 02/05/2010

O Ja Cie Pierdykam xD Empty
PisanieTemat: O Ja Cie Pierdykam xD   O Ja Cie Pierdykam xD Icon_minitimeWto Maj 11, 2010 9:31 am

Szósta godzina HB woła rodzina , szósta godzina HB już chamburgera wcina . 6 godzina HB mama już wzywa 6 godz . pierogi mu usmażyła . 6 godz . HB skacze jak sprężyna , leci do nieba nic więcej mu nie potrzeba .... 6 godz. HB się w czasie zatrzymał 6 godz. , a tu już północ wybiła . 6 godz. HB już w jeziorze pływa , kretes się zjawił i świetnie się z nim bawił . 6 godz. matka po kretesa przybyła , a łejli płacze , bo go rodzina zostawiła . 6 godz. HB już kulegi ni ma . 6 godz . , a tu ropucha przybyła. Razem skakali i sobie w berka grali . Śmiali do woli , bo przecież to są matoły .! . Wszystkie zwierzaki z tej jego pięknej paki , pierony jasneee ,miały gacie za ciasne ; )) . 6 godzina ropuchę mama juz wzywa 6 godz. łejliego zostawiła!!! 6 godz. łeliego znalazła rodzina 6 godz. HB spać juz zaczyna 6 godz. (rano) łejliego budzi rodzina 6 godz. małpa go wystraszyła !!! 6 godz. spodnie nowe mu kupiła 6 godz. HB zdradza dziewczyna 6 godz. łejliego kretes zabija !!!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
 
O Ja Cie Pierdykam xD
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Wasze screeny z WoDBO [*]-
Skocz do: