Dragon Ball
Dragon Ball
Dragon Ball
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragon Ball

Dragon Ball
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamietasz WoDBO Sparking/Meteor/Battle Stadium ? Chcialbys zaczac od nowa na serverze WoDBo 2.5 (z przerobkami na lepsze)? Znudzilo Cie DBKO, zbyt duzy exp, latwe zdobycie itemow?Zapraszamy na server www.mirrored.no-ip.org.pl TO SERVER NIE DLA NOOBOW!

 

 Permanent ban dla Bici - WTF?

Go down 
+17
Suanky
Hajduk'Rox
Unicodem
Kobcio aka lipinski
Fox
Czerniasty
Poliriestiren
andrew
Doesn't Matter
Srokes
Mikas
Bart
Anon
Rastor
Venoom
Mineralna Foda Gasowana
Proelo
21 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Proelo

Proelo


Liczba postów : 16
Join date : 01/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 7:58 pm

Mam pytanie,za co Bicia dostal Permanenta na IP?Za to ze pokemonil na poprzednim forum?Sorki,ale tu nic nie robil...A nawet jesli,to odrazu ban na IP?Jakies ostrzezenie plox...Dalibyscie mu bana na konto moze najpierw...Kto wie,moze po banie by sie poprawil?W kazdym badz razie,zadamy unbana dla Bici,bo mu sie nie nalezal...A juz na pewno nie na IP...
Powrót do góry Go down
Mineralna Foda Gasowana

Mineralna Foda Gasowana


Liczba postów : 37
Join date : 01/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:00 pm

No właśnie za co dostał bana!!??
Nie zachowywał się tak jak na poprzednim forum!!
ZGŁASZAM PRZECIW!!!
BICIA ROGZ!!
NIKT NIE BĘDZIE GO BEZ PRZYCZYNY BANOWAŁ!!
ZBANUJCIE MNIE, ALE I TAK TU WRÓCĘ!!
Powrót do góry Go down
Venoom

Venoom


Liczba postów : 43
Join date : 01/05/2010
Age : 113

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:03 pm

może za to ze wszystkich wkurwiał pisaniem przez każdym wyrazem agagagaga lululul jak jakis psychol
Powrót do góry Go down
Rastor

Rastor


Liczba postów : 53
Join date : 02/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:05 pm

i za te złociste pięty ...
Powrót do góry Go down
Anon

Anon


Liczba postów : 8
Join date : 03/05/2010
Age : 30

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:12 pm

No dobra,nawet jesli tu tez sie tak zachowywal to odrazu ban na IP?..
Moze zwykly by go czegos nauczyl ;s
A tak to zostal on tylko rozjuszony xd
Powrót do góry Go down
Bart

Bart


Liczba postów : 39
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : Czę100chowa

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:16 pm

Ja nie wiem za co wy lubicie jakiegoś emo leszcza. AGAGAGAG LULUL ZłOCISTE PIENTY! KOREANKI ROGZ! GIRLS GENERATION ROGZ
wejscie się jebnijcie sami sie zastanowcie co on pisze. All co on pisał nie miało najmniejszego sensu... Huj mu w dupe niech spierdalala z tego forum. Kto go zbanował to WIELKIE GZ!
Powrót do góry Go down
Rastor

Rastor


Liczba postów : 53
Join date : 02/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:18 pm

Lutzen go zbanował xdd
Powrót do góry Go down
Mikas

Mikas


Liczba postów : 12
Join date : 05/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:20 pm

takie życie :p
Powrót do góry Go down
Srokes




Liczba postów : 8
Join date : 03/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:32 pm

I nie ma pięt elephant
Powrót do góry Go down
Doesn't Matter
Moderator
Doesn't Matter


Liczba postów : 32
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : Bielsk Podlaski

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:40 pm

I bardzo dobrze.
Ja jestem z administracji i mnie obrażał sygną..
P.S.
To nie ja go zbanowałem.
Powrót do góry Go down
andrew

andrew


Liczba postów : 23
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : Białystok

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:51 pm

I dobrze, należało mu się.
Powrót do góry Go down
Poliriestiren

Poliriestiren


Liczba postów : 26
Join date : 02/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:13 pm

Jestem przeciw ! :<<
Powrót do góry Go down
Czerniasty




Liczba postów : 14
Join date : 02/05/2010
Age : 30
Skąd : Choszczno

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:15 pm

Ja tam rozumiałem jego posty..
Powrót do góry Go down
Fox

Fox


Liczba postów : 14
Join date : 02/05/2010
Skąd : Bielsk Podlaski =*

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:34 pm

Należało mu się,był (przynajmniej na forum ) Tępym,bez mózgowym pajacem,wyzywał wszystkich od pajaców a sam nim był/
GrAtKI LutzeN nareszcie będą tu sami normalni ludzie Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Kobcio aka lipinski

Kobcio aka lipinski


Liczba postów : 50
Join date : 02/05/2010
Age : 28
Skąd : z sadu okregowego

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:36 pm

huj mu w piety
Powrót do góry Go down
http://www.policja.pl
Fox

Fox


Liczba postów : 14
Join date : 02/05/2010
Skąd : Bielsk Podlaski =*

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:38 pm

@up
C.huj mu w pięty dla zachęty XD chciałeś powiedzieć bounce
Powrót do góry Go down
Unicodem

Unicodem


Liczba postów : 21
Join date : 03/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:42 pm

Zamknijcie temat bo robi się spam. I zaraz kłótnie będą przez ten Temat...
Powrót do góry Go down
Hajduk'Rox

Hajduk'Rox


Liczba postów : 6
Join date : 04/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 10:27 pm

ahhahah kobcio wes twoje teksty mnie rozpierdalaja w kazdym temacie! xDDD
Powrót do góry Go down
Suanky




Liczba postów : 7
Join date : 01/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 10:54 pm

BICIA MA IP NA BANA?! BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU AGGGGGGGGGAGAAAAAAAAAAGAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAA idem siem pociońć różowom żyletkom a potem wydepiluje se moje złociste pienty AAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAAA LUlUluLulUlULUluluLuLulUlulUlUlU BICIA FRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆC
Powrót do góry Go down
Dakos




Liczba postów : 19
Join date : 01/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 2:43 pm

chuj z tym neo kidem, bardzo, bardzo dobrze że tego "ciula"

zbanowano na IP.. Nice =)
Powrót do góry Go down
Bart

Bart


Liczba postów : 39
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : Czę100chowa

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 2:59 pm

Kobcio aka lipinski napisał:
huj mu w piety

W te złociste Very Happy

@Dakos
Neo Kidem ahahahah rozjebało mnie to Very Happy
Powrót do góry Go down
andrew

andrew


Liczba postów : 23
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : Białystok

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 3:03 pm

Bart napisał:
Kobcio aka lipinski napisał:
huj mu w piety


@Dakos
Neo Kidem ahahahah rozjebało mnie to Very Happy

Own3d.
Powrót do góry Go down
Ultrazo
Movie Man
Ultrazo


Liczba postów : 50
Join date : 01/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 4:05 pm

Jak coś nie pasuje to możesz dołączyć zaraz do kolegi ...

Bicia to jebany pajac , nie ma go bo pojechał w trasę dookoła świata ze swoim cyrkiem ...
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka :**

Bicia Koreanka :**


Liczba postów : 5
Join date : 08/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 3:02 pm

YY AGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAG AGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAG AGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAG AGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAG AGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAGAGAGAGAGAGGAAGAAGAGAAG

Ktos tu mowil ze sie mnie pozbyl. Lutz wczoraj na chat boxie psiales ze nie wchodz etu na forum bo mam bana na ip, ale ja ci mowilem ze bylem chory, dlatego. AGAGAG Ale ty byles ogar i wiezyles w swoje umiejetnosci banowania na ip ze sie mnie pozbedziesz/ tak Lutz |Epik Fail.
Ktos pisal ze wsyzstkich nazywalem pajacami. Wszystkich ? Te wszystkie osoby to te z 5 osob? Nie no poprostu rogz jak widze wasze bzdury w postach.
Wiecej postow mi sie nie chce obalac bo zaraz sobie tu pospamie chyba z NUDÓÓW AGAGAGAGAGA. RRgz. Poprostu lutz nie wyszlo ci cos.


Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.

Hui wam w dupe i tyle AGAGAGGAGAG :<> Japierodle ale mam z was smiech.
Spokojnie nie przejmuje sie waszymi dennymi slowami jakie wypisujecie o mnie :<> AGAAGGAGAG. Jezu smiechu nie moge powtrzymac jak pomysle ze lutz uwazal ze sie mnie z tad pozbyl :<> AGAGAGAGGAAG.


Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.Koreanki rogz. Girls Generation rogz. Yoona rogz. LOVE je Ave JE.
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka :**

Bicia Koreanka :**


Liczba postów : 5
Join date : 08/05/2010

Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 3:13 pm

AGAGAAG Koreanki rogz. Girls Generation rogz. AGAGAG
Bicia rogz. LULULULULULULULUL AGAGAAG Lutz epik fail. :<> AGAGAG
Jestes potezny ! JAK CHOLERA. PAJAC.

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Permanent ban dla Bici - WTF? Empty
PisanieTemat: Re: Permanent ban dla Bici - WTF?   Permanent ban dla Bici - WTF? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Permanent ban dla Bici - WTF?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Hydepark-
Skocz do: